C z a r n o g ó r a

Na Tropie Przygody

BUDVA

3 MAJA 2014

Budva i okolice poszczycić się mogą sporą liczbą piaszczystych plaż. Jeżeli, więc planujecie wakacje z dziećmi w Czarnogórze i liczycie na poważne plażowanie ten rejon będzie dla Was idealny.

STARI BAR

6 MAJA 2014

Stari Bar to miasteczko, którego główną część stanowią ruiny średniowiecznego, kamiennego miasta położonego u podnóży góry Rumija. Zapoczątkowali je Rzymianie zakładając w X wieku osadę o nazwie Antibarum...

PETROVAC NA MORU

10 MAJA 2014

Petrovac jest idealnym miejscem na późno-popołudniowy lub wieczorny wypoczynek. A jeżeli lubicie plażować to też będziecie zadowoleni :-) 

PODGORICA

12 MAJA 2014

Jedyna budowla, które w jakikolwiek sposób wyróżnia się w zabudowie Podgoricy to ulokowana w dzielnicy Novi Grad Cerkiew Zmartwychwstania Pańskiego – sobór katedralny, o którym przewodnik Pascala wzmiankuje, że to drugi co do wielkości na Bałkanach.

JEZIORO SZKODERSKIE

15 MAJA 2014

Na ostatni dzień pobytu w Czarnogórze zaplanowaliśmy wycieczkę nad Jezioro Szkoderskie. Największe na Półwyspie Bałkańskim – częściowo czarnogórskie, a częściowo albańskie. Przewodnik Pascala poświecił mu aż 10 stron!

KOTOR

30 MARCA 2013

Po przekroczeniu granicy chorwacko-czarnogórskiej można odnieść wrażenie, że krajobraz diametralnie się zmienia. Wszystko jest jakieś inne niż po drugiej stronie szlabanu – ładne, ale trochę zaniedbane, wyblakłe...

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ntprzygody@gmail.com

Kontakt