NA TROPIE PRZYGODY - rodzinne podróże Mieszczuchów
NA TROPIE PRZYGODY - rodzinne podróże Mieszczuchów

Książka na dobranoc

Drodzy Rodzice, zarówno Wasze pociechy jak i Wy kochacie wspólne czytanie na dobranoc? „Obszerna” oferta literatury dla dzieci nastręcza problemów z wyborem wieczornej lektury?
Zaglądajcie zatem na naszą stronę - będziemy dla Was testować, na sobie i naszych chłopcach, różnorodną literaturę dziecięcą.

 

 

Dzisiaj polecamy Wam łotrzykowską opowieść Rozbójnik Hotzenplotz Otfrieda Preusslera z czarno-białymi rysunkami Franza Josefa Trippa.
Znajdziecie tam wartką akcję, przygodę z odrobiną dreszczyku, magię oraz mnóstwo dobrego humoru. Czytając książeczkę Waszym dzieciom będziecie bawić się równie dobrze jak one, a kto wie – może i lepiej.

 

My byliśmy zachwyceni!

 

Poleć tę stronę na:

Komentarze

Wpisz kod
* Pola obowiązkowe
Brak wpisów.

Książka na dobranoc

Dzisiaj na dobranoc polecamy superaśną „powieść detektywistyczną” Pan Nosek i porywacze.


Książeczka jest wyjątkowo sympatyczna i na dodatek ubarwiona zabawnymi rysunkami kreski Jerzego Flisaka. Nasze chłopaki co wieczór otwierają szeroko buzie i zapadają się w magiczny świat stworzony przez Mariana Orłonia, którego śmiało możemy nazwać mistrzem gatunku (jako że książka jest „typową” pozycją detektywistyczną). Ponieważ nie chcemy psuć Wam świetnej zabawy związanej z odkrywaniem świata Pana Ambrożego Noska i jego psa Kuby – powiemy tylko: kupcie tę książeczkę dla Was i Waszych pociech! Nie będziecie żałować! :-)

 

Kasiu, dziękujemy za super lekturę! ;-)

Poleć tę stronę na:

Komentarze

Wpisz kod
* Pola obowiązkowe
Brak wpisów.

WITAJ!!!

Piszą o nas! A w zasadzie sami piszemy o sobie ;-)  Najnowszy numer Magazynu Miłośników Subaru "Plejady" - strona 32 :-)

 

Zapraszamy do lektury :-)

 


 

Instagram

Poleć tę stronę na:

Najczęściej czytane: