NA TROPIE PRZYGODY - rodzinne podróże Mieszczuchów
NA TROPIE PRZYGODY - rodzinne podróże Mieszczuchów

Tutaj znajdziecie nasze obiektywnie subiektywne opinie na temat samochodów wyprawowych 4x4.

Zdjęcie: www.przyczepy24.pl

Przemieszczanie się autem jest naszą wielką miłością - w dodatku rodzinną :-) Lubimy samochody różnej maści, ale naj naj najbardziej te z napędem na cztery koła - terenowe, wyprawowe, off-roadowe, gaziki, łaziki, dżipy, 4x4, etc. Możnaby tak długo wymieniać... :-)  Nam najbardziej przypadło do gustu określenie auto wyprawowe, bo zawiera w sobie obietnicę przygody. Nasi chłopcy natomiast, wszystkie auta typu terenowego nazywają dżipiorami :-)

Naszym pierwszym autem terenowym był Suzuki Grang Vitara II generacji. To auto przejechało z nami tysiące kilometrów - od norweskiej północy po greckie południe Europy. Zawsze spisywało się bez zarzutu. Obecnie poruszamy się Subaru Foresterem i okazyjnie Dacią Duster. Opisaliśmy nasze wrażenia z użytkowania wszystkich tych aut - możecie o nich poczytać w zakładkach obok.

Naszym największym (chwilowo jeszcze niedoścignionym ;-)) "terenowym marzeniem" jest Mercedes G, czyli tzw. Gelenda (od Geländewagen - auto terenowe). Miejmy nadzieję, że zapowiadany na 2017 rok facelifting tego legendarnego auta nie umniejszy naszej do niego miłości ;-)

Jeżeli lubicie terenówy tak jak my, polecamy Wam zapoznanie się z naszymi relacjami z testowania pojazdów 4x4 (nawet jeżeli niektóre z nich to "tylko" SUVy) :-)

 

Zapraszamy!

 

 

 

 

Poleć tę stronę na:

WITAJ!!!

Piszą o nas! A w zasadzie sami piszemy o sobie ;-)  Najnowszy numer Magazynu Miłośników Subaru "Plejady" - strona 32 :-)

 

Zapraszamy do lektury :-)

 


 

Instagram

Poleć tę stronę na:

Najczęściej czytane: